Świt Wampira

Z encyklopediafantastyki.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Świt Wampira

J. R. Rain
Vampire Dawn

Swit wampira.jpg
Język oryginału angielski
Forma powieść
Pierwsze wydanie 2013
I wydanie polskie 2013
Wydawca G+J
Przekład Michał Juszkiewicz
Oprawa miękka
Cykl: Wampir do wynajęcia
poprzednia
Dziecko księżyca
następna
Intrygi wampirów
Kupisz w: Solarisnet.pl

Kim jest Luna? Matką, żoną, prywatnym detektywem – oraz wampirem. Przed sześcioma laty Samantha Moon, pracownica federalnego urzędu, była zwykłą kobietą, mieszkała na przedmieściu i woziła dzieci na treningi. Nagle jedno niespodziewane, nieprawdopodobne wydarzenie – atak wampira – zmieniło jej życie na zawsze. A „zawsze” to bardzo długo dla kogoś, kto nie może umrzeć…

Samantha Moon stawia czoło najbardziej przerażającemu zbrodniarzowi w swojej karierze prywatnego detektywa. Ktoś morduje ludzi i porzuca ich zwłoki dokładnie osuszone z krwi – mimo to wszystko wskazuje na to, że zabójca nie jest wampirem. Tymczasem Samantha zauważa niepojęte zmiany, które zachodzą u jej kilkuletniego synka, i zaczyna rozpaczliwie poszukiwać wyjaśnień.

Tropiąc bez wytchnienia bezlitosnego mordercę i czując przy tym, jak z dnia na dzień traci resztki człowieczeństwa, Samantha Moon nieodgadnionym zrządzeniem losu wchodzi w posiadanie starego, unikatowego przedmiotu skrywającego tajemnicę, która otworzy przed nią całkiem nowy świat.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Pomoc
Szablony