Klucze do repozytorium

Z encyklopediafantastyki.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Klucze do repozytorium

Melissa De La Cruz
Keys to Repository

Klucze do repozytorium1.jpg
Język oryginału angielski
Forma zbiór opowiadań
Pierwsze wydanie 2010
I wydanie polskie 2010
Wydawca Jaguar
Przekład Małgorzata Kaczarowska
ISBN 978-83-7686-031-2
Cykl: Błękitnokrwiści (cykl)
poprzednia
brak
następna
brak
Kupisz w: Solarisnet.pl

Opis

Wygnani z niebios, przeklęci przez Boga, trwają na ziemi, pijąc krew śmiertelnych. Elita elit, twarze z pierwszych stron gazet, wampiry z Manhattanu... Nieśmiertelni, którym grozi zagłada.

Życie Schuyler, Jacka, Mimi i Bliss toczy się własnymi torami. Kruche sojusze, seria tajemniczych morderstw, zakazana miłość... Kim są naprawdę ci, którzy żyją setki i tysiące lat, ci, którzy odradzają się pod różnymi postaciami, którzy noszą różne imiona i zmieniają twarze jak karnawałowe maski? Głęboko pod ziemią, za zamkniętymi drzwiami, znajduje się repozytorium – miejsce, gdzie, skryte przed oczyma niepożądanych gości, spoczywają dokumenty i świadectwa. Część z nich za chwilę ujrzy światło dzienne...

Nieznane wydarzenia, urywki historii, zaginione oficjalnie listy i tajne dokumenty, one właśnie składają się na „Klucze do repozytorium” – klucze do tajemnicy błękitnokrwistych. „Klucze do repozytorium” to zbiór luźnych tekstów, opowiadań, korespondencji i dokumentów przybliżających czytelnikom historię postaci występujących w serii „Błękitnokrwiści” i odsłaniających rąbka tajemnicy o historii niezwykłej rasy. Opatrzona licznymi detalami graficznymi, skomponowana w oryginalny sposób, książka skierowana jest do tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o Schuyler, Mimi, Jacku, czy tajemniczej Allegrze.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Pomoc
Szablony