Anioły w czerni

(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
J.piszczek (dyskusja | edycje)
(Utworzył nową stronę „{{Książka | tytuł = Anioły w czerni | autor = Evan Currie | autor2 = | autor3 = | redaktor = | redaktor2 ...”)
następna edycja →

Wersja z 20:18, 2 gru 2019

Anioły w czerni

Evan Currie
Archangel One

Anioly w czerni1.jpg
Język oryginału angielski
Forma powieść
Pierwsze wydanie 2019
I wydanie polskie 2019
Wydawca Drageus
Przekład Janusz Kaiser
Autor okładki Tomasz Maroński
ISBN 978-83-66375-14-7
Cykl: Archangel One
poprzednia
brak
następna
Archangel Rising
Kupisz w: Esef.com.pl

Elitarna eskadra wyrusza na tajną misję za liniami wroga w kontynuacji sagi Odyssey One.

Sprzymierzone siły Ziemi i Priminae zdołały wywalczyć kruchy rozejm z Imperium – jeśli jednak nie uda się przenieść walki na terytorium wroga, zagłada jest nieuchronna. Przygotowując się na nieunikniony wybuch kolejnej wojny, komandor Stephen Michaels obejmuje dowództwo nad eskadrą Archaniołów. Jego rozkazy są proste: zrzucić mundur i wyruszyć w bezkresną ciemność.

Przyjmując role najemników, Michaels wraz z Archaniołami poszukują bezcennych informacji mogących podważyć potęgę najeźdźców. Misja prowadzi ich w niezbadane rejony Galaktyki, gdzie znów przychodzi im zmierzyć się ze wszechobecnym wpływem Imperium. Choć walka pod obcą banderą jest zaprzeczeniem wszystkiego, w co wierzą, muszą starannie ukrywać swą prawdziwą tożsamość i przeć dalej w imię ludzkości.

W przestrzeni Sprzymierzonych czyha nowy, przebiegły wróg. Ryzyko rośnie z każdą chwilą. Z nadzieją na odkrycie najmroczniejszych sekretów Imperium, komandor Michaels decyduje się przyjąć misję, która zaprowadzi go w samą paszczę lwa. Wie, że jedno potknięcie będzie kosztować nie tylko życie – może oznaczać też kres całej ziemskiej cywilizacji.

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Pomoc
Szablony