Era Empireum

Z encyklopediafantastyki.pl
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
Era Empireum

Tony Gonzales
The Empyrean Age

Era empireum1.jpg
Język oryginału angielski
Forma powieść
Pierwsze wydanie 2008
I wydanie polskie 2011
Wydawca Zysk
Przekład Adrian Napieralski
ISBN 978-83-7506-678-4
Cykl: Eve (cykl)
poprzednia
brak
następna
The Burning Life
Kupisz w: Solarisnet.pl


Opis

Nadchodzą czasy, w których ludzki duch poddany zostanie ostatecznej próbie

Klon bez imienia i przeszłości budzi się do okrutnego życia. Ścigany za zbrodnie, o których nie ma pojęcia, jednocześnie dzierży władzę, której nie pożąda.

Okryty hańbą ambasador staje naprzeciw tajemniczej kobiety, która wie o nim wszystko i która poznała tajemnicę spisku mającego obalić legalny rząd. Jego decyzje mogą znieść kajdany ucisku i wyzwolić gniew, który przyniesie wyczekiwaną zemstę na oprawcach.

Pośród ciemiężonych mas państwa rządzonego przez bezwzględne korporacje, pojawia się mężczyzna imieniem Tibus Heth. Rozpocznie on rewolucję, która zmieni losy całego świata.

Zbieg tych zdarzeń zapowiada mroczne i tragiczne czasy dla całej ludzkości. Dążenie do boskiej nieśmiertelności zrodziło rządzę władzy na skalę, jakiej jeszcze nigdy nie znano. W mrokach kosmosu i na powierzchniach planet zderzą się ze sobą wojska imperiów sięgających tysięcy gwiazd. Ci, którzy staną im na drodze – czy to dobrowolnie, czy nie – zmierzą się z namiętnościami, które trawią człowieka od tysięcy lat. Niewiele bowiem zmieniło się w istocie ludzkiej od czasów opuszczenia przez nią domu zwanego Ziemią.

To jest EVE

Nadchodzi era empireum

Zbliża się test naszych przekonań i woli przetrwania

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Pomoc
Szablony