Lepszego świata nie będzie

(Różnice między wersjami)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania
(Utworzył nową stronę „{{Książka | tytuł = Lepszego świata nie będzie | autor = Sylwia Błoch | autor2 = | autor3 = | redaktor = ...”)
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 28: Linia 28:
 
  | kup            =  
 
  | kup            =  
 
}}
 
}}
Lubisz [[Resident Evil]]? Podobał Ci się [[World War Z]]? Kochasz klimaty w stylu [[Więzień labirynyu|Więźnia Labiryntu]] i [[Niezgodna|Niezgodnej]]? To książka dla Ciebie! Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?
+
Lubisz [[Resident Evil]]? Podobał Ci się [[World War Z]]? Kochasz klimaty w stylu [[Więzień labiryntu|Więźnia Labiryntu]] i [[Niezgodna|Niezgodnej]]? To książka dla Ciebie! Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Wersja z 14:59, 12 lip 2019

Lepszego świata nie będzie

Sylwia Błoch

Lepszego swiata nie bedzie1.jpg
Język oryginału polski
Forma powieść
I wydanie polskie 2017
Wydawca Dom Horroru
ISBN 9788394629915
Cykl: Syndrom Riddocha
poprzednia
brak
następna
brak

Lubisz Resident Evil? Podobał Ci się World War Z? Kochasz klimaty w stylu Więźnia Labiryntu i Niezgodnej? To książka dla Ciebie! Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Osobiste
Przestrzenie nazw
Warianty
Działania
Nawigacja
Narzędzia
Pomoc
Szablony